Ambasada Brazylii zaprasza na wydarzenia online

Ambasada Brazylii zaprasza polskich przedsiębiorców i dystrybutorów do udziału w niezwykle interesujących spotkaniach online.

www.varsovia.itamaraty.gov.br

Pierwsze z wydarzeń to spotkania dla firm zainteresowanych branżą minerałów i kamieni szlachetnych, organizowane przez Precious Brazil i Brazilian Minerals, we współpracy z Brazylijskim Stowarzyszeniem Handlu Kamieniami Szlachetnymi i Biżuterią (Ibgm – Instituto Brasileiro De Gemas E Metais Prec) oraz Brazylijską Agencją Promocji Handlu i Inwestycji (Apex-Brasil).

Wydarzenie odbędzie się online w dniach 1-3 marca 2021 r. i będzie miało formę spotkań B2B za pośrednictwem spersonalizowanej platformy cyfrowej między brazylijskimi firmami, zainteresowanymi eksportem swoich produktów a potencjalnymi międzynarodowymi nabywcami. Więcej informacji na temat uczestników na stronie.

Zapisy za pośrednictwem formularza.

Ambasada Brazylii zaprasza równiez polskie startupy, firmy i inwestorów reprezentujących sektor Food Tech do udziału w II edycji Brazilian Food Tech Expo, która odbędzie się w dniach 17-19 marca 2021 roku. Wydarzenie jest uważane za najważniejszą wirtualną konferencję w Ameryce Łacińskiej dla startupów z sektora Food Tech.

Więcej informacji na stronie. Zapisy za pośrednictwem formularza.

www.varsovia.itamaraty.gov.br

Podziel się na:

Czytaj więcej