Misja biznesowa portugalskich firm do Polski

Zainteresowanie Polską wśród portugalskich firm wciąż rośnie. Eksporterów i inwestorów przyciąga spora liczba ludności, wykwalifikowana i konkurencyjna siła robocza, dobre perspektywy wzrostu gospodarczego oraz lokalizacja zapewniająca dostęp do sąsiednich rynków.

Portugalskie przedsiębiorstwa poszukiwali dotychczas możliwości biznesowych w takich dziedzinach jak innowacje i technologia, sektor maszyn i urządzeń, żywność, energia i tekstylia, lotnictwo, transport, produkty farmaceutyczne, produkcja papieru i usługi finansowe.

Portugalska Izba Gospodarcza w ciągu ostatnich 5 lat zrealizowała 6 Misji Biznesowych do Polski, gdzie przygotowała ponad 35 indywidualnych spotkań dla firm z najróżniejszych sektorów działalności – od maszynowego, samochodowego, transportowego, AGD, tworzyw sztucznych, po konsulting, między innymi farmaceutyczny, tekstylny, spożywczy, wodny.

Ta wielosektorowa misja biznesowa, która odbędzie się w dniach 21-25 września tego roku, skierowana jest do wszystkich portugalskich firm, które chcą eksportować lub inwestować w naszym kraju i ma na celu:

  • Poznanie otoczenia biznesowego kraju;
  • Indywidualne spotkania biznesowe z importerami / dystrybutorami i / lub klientami końcowymi w Polsce;
  • Tworzenie sieci kontaktów w Warszawie i innych miastach zgodnie z profilem każdej firmy;
  • Poznanie głównych operatorów rynkowych w sektorze każdej firmy i konkurencji;
  • Nawiązanie kontaktów z lokalnym środowiskiem biznesowym;
  • Spotkania z lokalnymi partnerami.

Więcej informacji na stronie:

https://www.ccip.pt/pt/o-que-fazemos/eventos/proximos-eventos/agenda/773-missao-empresarial-a-polonia/event_details

Podziel się na:

Czytaj więcej